BOSCH HC 4000-15 1500W HEATED AREA UP TO 15.00 m²
Code: 803299
In stock
Shipping:
See credit plans
from5.91 €
/
11.56лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | HC 4000-15 1500W |
| CONVECTOR TYPE | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.600 kg |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 15.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | IP24 |
| DISPLAY | Yes |
| TIMER | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION | Yes |
| EAN | 4062321976149 |
No documents were found for this product

English 















