ХИБРИДЕН КОМПРЕСОР BLACK&DECKER BDCINF18N-QS
Код: 144417
🛠️ Майсторска супер седмица
Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
B+D Акумулаторен компресор BDCINF18N-QS
В наличност
Кратко описание
  • ТИП КОМПРЕСОР : СУХ
  • МАКС.НАЛЯГАНЕ : 11 bar
Безплатна доставка
Спести: 25 %
Количество
Практичен и мощен за справяне с различни задачи
Три източника на захранване за максимална гъвкавост
Компресорът е снабден с три варианта на захранване или от мрежата 230 V, също така на 12 V от автомобил и с 18 V батерия (не е включена в комплекта). Моделът предлага надуване с ниско налягане подходящо за надуваеми лодки, матраци и други, и надуване с високо налягане за коли, мотоциклети, топки и други.
Автоматично изключване при достигане на определена предварително цел
МаркаBLACK&DECKER
МОДЕЛ
BDCINF18N-QS
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ТИП КОМПРЕСОР
СУХ
МАКС.НАЛЯГАНЕ
11 bar