ПНЕВМАТИЧНА ШЛИФОВАЛКА RAIDER RD-ADG01
Код: 491990
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ : ШЛИФОВАЛКА
- НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ : 128 L/MIN
- РАБОТНО НАЛЯГАНЕ : 6 bar
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-ADG01 |
| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ШЛИФОВАЛКА |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ | 128 L/MIN |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 6 bar |
| РАЗМЕР РЕЗБА | 1/4" |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.645 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИАМЕТЪР НА ЦАНГА: 6 MM |
| EAN | 3800123123696 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












