СТЪКЛО ЗА ПЕНДЕЛ LIGHTSTYLE резервно стъкло
Код: 440501
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : резервно стъкло
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЖЪЛТО/КАФЯВ
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | резервно стъкло |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 28.00 см |
| ШИРИНА | 28.00 см |
| ВИСОЧИНА | 13.00 см |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТО/КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 0.600 kg |
| EAN | 3800137115687 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












