СТЪКЛО ЗА ПЕНДЕЛ LIGHTSTYLE резервно стъкло
Code: 440501
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : резервно стъкло
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЖЪЛТО/КАФЯВ
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | резервно стъкло |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | стъкло |
| LENGTH | 28.00 см |
| WIDTH | 28.00 см |
| HEIGHT | 13.00 см |
| COLOUR | ЖЪЛТО/КАФЯВ |
| WEIGHT | 0.600 kg |
| EAN | 3800137115687 |
No documents were found for this product

English 












