РОГАТКА ЗА СТЕНА VIVALUX REX WALL ARM
Код: 235974
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : REX WALL ARM
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | REX WALL ARM |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 32.00 см |
| ШИРИНА | 14.50 см |
| ВИСОЧИНА | 7.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234853543 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












