РОГАТКА ЗА СТЕНА VIVALUX REX WALL ARM
Code: 235974
In stock
Short Description
- MODEL : REX WALL ARM
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | REX WALL ARM |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 32.00 см |
| WIDTH | 14.50 см |
| HEIGHT | 7.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234853543 |
No documents were found for this product

English 












