LED МОДУЛ ЗА ПЛАФОН 50W С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ D-IL
Код: 148601
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 50.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | IRON И PMMA |
| ШИРИНА | 30.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИМИРУЕМ/ДИСТАНЦИОННО/4000LM |
| EAN | 3800232862851 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











