LED МОДУЛ ЗА ПЛАФОН 50W С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ D-IL
Code: 148601
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 50.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | IRON И PMMA |
| WIDTH | 30.50 см |
| HEIGHT | 3.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИМИРУЕМ/ДИСТАНЦИОННО/4000LM |
| EAN | 3800232862851 |
No documents were found for this product

English 











