СЕРИЕН КЛЮЧ MAKEL Lilium Natural
Код: 436669
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : СКРИТ МОНТАЖ
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : ABS
- СЕРИЯ : LILIUM NATURAL
| Марка | MAKEL |
| МОДЕЛ | Lilium Natural |
| ВИД | СЕРИЕН КЛЮЧ СХ.5 |
| ТИП | СКРИТ МОНТАЖ |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 10.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ABS |
| СЕРИЯ | LILIUM NATURAL |
| ВИД СВЪРЗВАНЕ | ВИНТОВО |
| ЦВЯТ | ВЕНГЕ |
| ТЕГЛО | 0.078 kg |
| EAN | 8694407126269 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











