СЕРИЕН КЛЮЧ MAKEL Lilium Natural
Code: 436669
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : СКРИТ МОНТАЖ
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- MATERIAL BASED : ABS
- SERIES : LILIUM NATURAL
| Brand | MAKEL |
| MODEL | Lilium Natural |
| KIND | СЕРИЕН КЛЮЧ СХ.5 |
| TYPE | СКРИТ МОНТАЖ |
| RATED CURRENT | 10.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL BASED | ABS |
| SERIES | LILIUM NATURAL |
| CONNECTION TYPE | SCREW |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| WEIGHT | 0.078 kg |
| EAN | 8694407126269 |
No documents were found for this product

English 











