ЕДНОПОЛЮСЕН КЛЮЧ LEGRAND FORIX
Код: 455595
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОТКРИТ МОНТАЖ
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : ПОЛИПРОПИЛЕН
- СЕРИЯ : FORIX
Доставка:
| Марка | LEGRAND |
| МОДЕЛ | FORIX |
| ВИД | ЕДИНИЧЕН КЛЮЧ СХ.1 |
| ТИП | ОТКРИТ МОНТАЖ |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 10.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| СЕРИЯ | FORIX |
| ВИД СВЪРЗВАНЕ | ВИНТОВО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.108 kg |
| EAN | 3245067823606 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
28.57 € / 55.88 лв. 
Български 















