ЕДНОПОЛЮСЕН КЛЮЧ LEGRAND FORIX
Code: 455595
In stock
Short Description
- TYPE : ОТКРИТ МОНТАЖ
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- MATERIAL BASED : ПОЛИПРОПИЛЕН
- SERIES : FORIX
Shipping:
| Brand | LEGRAND |
| MODEL | FORIX |
| KIND | ЕДИНИЧЕН КЛЮЧ СХ.1 |
| TYPE | ОТКРИТ МОНТАЖ |
| RATED CURRENT | 10.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL BASED | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| SERIES | FORIX |
| CONNECTION TYPE | SCREW |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.108 kg |
| EAN | 3245067823606 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
28.57 € / 55.88 лв. 
English 















