КЛОНОТРОШАЧ FIELDMANN FZD 4020-E 2500 W, МАКС ДИАМЕТЪР НА РЯЗАНЕ 40 мм
Код: 232139











Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2500 W
- МАКС ДИАМЕТЪР НА РЯЗАНЕ : 40 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.58 €
/
8.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.11€
/
10х23.69лв.
Цена: 161.50 €121.12 € / 236.89 лв.
Спести: 25 %
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZD 4020-E |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2500 W |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА РЯЗАНЕ | 40 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 14.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОБЕМ НА КОША 50 L |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669152582 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
































