КЛОНОТРОШАЧ FIELDMANN FZD 4020-E 2500 W, MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER 40 мм
Code: 232139











The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2500 W
- MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER : 40 мм
Shipping:
See credit plans
from4.58 €
/
8.96лв.
Interest, fees and APR

10х12.11€
/
10х23.69лв.
Price: 161.50 €121.12 € / 236.89 лв.
Save: 25 %
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL | FZD 4020-E |
| POWER CONSUMPTION | 2500 W |
| MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER | 40 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 14.100 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОБЕМ НА КОША 50 L |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669152582 |
No documents were found for this product

English 
































