ПРЕНОСИМ КЛИМАТИК SANG MAC-07CPB/PSL1
Код: 650310
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ : 0.780 KW
Доставка:
Купи на изплащане
от8.31 €
/
16.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.99€
/
10х43.01лв.
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ | MAC-07CPB/PSL1 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 7000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.050 KW |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.780 KW |
| EER КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОХЛАЖДАНЕ | 2.60 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 225 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 24.5 KG |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 28.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | MAC-07CPB/PSL1 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 7000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.050 KW |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.780 KW |
| EER КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОХЛАЖДАНЕ | 2.60 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 225 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 24.5 KG |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















