ПРЕНОСИМ КЛИМАТИК SANG MAC-07CPB/PSL1
Code: 650310










The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- POWERCONSUMPTIONCOOLING : 0.780 KW
Shipping:
See credit plans
from7.55 €
/
14.77лв.
Interest, fees and APR

10х19.99€
/
10х39.10лв.
| Brand | SANG |
| MODEL | MAC-07CPB/PSL1 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 7000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 2.050 KW |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 0.780 KW |
| EER | 2.60 |
| ENERGY CLASS COOLING | A |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 65 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 225 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 24.5 KG |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 28.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | MAC-07CPB/PSL1 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 7000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 2.050 KW |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 0.780 KW |
| EER | 2.60 |
| ENERGY CLASS COOLING | A |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 65 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 225 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 24.5 KG |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 






















