ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК SANG SAC-50CH3/SAC-50CH3
Код: 650478
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 4.600 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 4.600 KW
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ | SAC-50CH3/SAC-50CH3 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.3 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.350 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 29.2 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 43.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | SAC-50CH3/SAC-50CH3 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.3 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.350 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.7 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 29.2 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063824177 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















