ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BOSCH CL6001iU W 53 E/CL6001i 53 E
Код: 654724
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 5.300 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 5.600 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -20/50
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -20 °C
Купи на изплащане
от47.68 €
/
93.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х126.20€
/
10х246.83лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL6001iU W 53 E/CL6001i 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.5 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.3 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.290 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.510 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 26/59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 685 М3/Ч |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 965/319/239 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 890/673/342 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 58.300 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| МОДЕЛ | CL6001iU W 53 E/CL6001i 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.5 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.3 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.290 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.510 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 26/59 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 685 М3/Ч |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 965/319/239 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 890/673/342 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321441425 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























