HAIER AS50SDBHRA-MWV/1U50KEBFRA-SH
Код: 653808
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Купи на изплащане
от38.50 €
/
75.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х101.90€
/
10х199.30лв.
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ | AS50SDBHRA-MWV/1U50KEBFRA-SH |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.51 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.6 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.468 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.475 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 28/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 830 |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 12.8 |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 36.3 |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 883/322/221 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 820/642/306 MM |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 53.400 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063881873 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















