HAIER AS35SBBHRA-MWV/1U35DEBFRA-SH
Код: 653807








Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Доставка:
Купи на изплащане
от22.63 €
/
44.26лв.
Лихва, такси и ГПР

10х59.90€
/
10х117.15лв.
Цена: 765.00 €599.00 € / 1171.54 лв.
Спести: 166.00 €
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ | AS35SBBHRA-MWV/1U35DEBFRA-SH |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.700 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.51 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.6 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.057 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.085 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 20/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 630 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8.8 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 24 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 812/203/296 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 753/549/275 MM |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 37.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063881866 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















