КИЛИМ SUNNY KIDS SINTELON 160X230 СM ДЕСЕН 16WBW 1K
Код: 242194
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 160X230 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
- ВИСОЧИНА : 12.00 мм
- ГЪСТОТА : 2000 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от4.83 €
/
9.45лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.78€
/
10х25.00лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 160X230 СM ДЕСЕН 16WBW 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | SUNNY KIDS |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 160X230 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ВИСОЧИНА | 12.00 мм |
| ГЪСТОТА | 2000 g/m2 |
| ДИЗАЙН | 16WBW 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 385 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874390 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















