КИЛИМ SUNNY KIDS SINTELON 120X170 СМ ДЕСЕН 16WBW 1K
Код: 242193
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 120X170 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
- ВИСОЧИНА : 12.00 мм
- ГЪСТОТА : 2000 g/m2
Доставка:
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 120X170 СМ ДЕСЕН 16WBW 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | SUNNY KIDS |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 120X170 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ВИСОЧИНА | 12.00 мм |
| ГЪСТОТА | 2000 g/m2 |
| ДИЗАЙН | 16WBW 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 385 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874406 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















