КИЛИМ BELLA SINTELON 80X150 СМ ДЕСЕН 09BZB 1K
Код: 242205
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 80X150 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 8.00 мм
- ГЪСТОТА : 1800 g/m2
Доставка:
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 80X150 СМ ДЕСЕН 09BZB 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | BELLA |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 80X150 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 8.00 мм |
| ГЪСТОТА | 1800 g/m2 |
| ДИЗАЙН | 09BZB 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 420 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874741 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














