КИЛИМ BELLA SINTELON 200X290 СМ ДЕСЕН 09BZB 1K
Код: 242208
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 200X290 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 8.00 мм
- ГЪСТОТА : 1800 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от7.14 €
/
13.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.91€
/
10х36.98лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 200X290 СМ ДЕСЕН 09BZB 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | BELLA |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 200X290 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 8.00 мм |
| ГЪСТОТА | 1800 g/m2 |
| ДИЗАЙН | 09BZB 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 420 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874710 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














