КАТИНАР AMIG мод. 200
Код: 138622
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО : МЕСИНГ
- МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА : СТОМАНА
- ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА : 18.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | мод. 200 |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | МЕСИНГ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО | 60.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 18.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| EAN | 8413023213128 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













