КАТИНАР AMIG мод. 200
Code: 138622



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BODY MATERIAL : МЕСИНГ
- SHACKLE MATERIAL : СТОМАНА
- SHACKLE THICKNESS : 10.00 мм
- SHACKLE HEIGHT : 18.00 мм
Shipping:
Price: 11.75 €9.40 € / 18.38 лв.
Save: 20 %
| Brand | AMIG |
| MODEL | мод. 200 |
| BODY MATERIAL | МЕСИНГ |
| BODY WIDTH | 60.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 10.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 18.00 мм |
| COUNT OF KEYS | 2 |
| EAN | 8413023213128 |
No documents were found for this product

English 











