КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 80 L DUNYA
Код: 127729
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
| Марка | DUNYA |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | СЪХРАНЕНИЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 35.5X46.5X68 СМ |
| ВИСОЧИНА | 35.50 см |
| ШИРИНА | 46.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 68.00 см |
| EAN | 8696287301682 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















