КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 80 L DUNYA
Code: 127729
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
| Brand | DUNYA |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 35.5X46.5X68 СМ |
| HEIGHT | 35.50 см |
| WIDTH | 46.50 см |
| DEPTH | 68.00 см |
| EAN | 8696287301682 |
No documents were found for this product

English 

















