КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 65L EVO SAFE ROTHO
Код: 147692
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 65.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | ROTHO |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 65.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 42.5X39X59.5CM |
| ВИСОЧИНА | 42.50 см |
| ШИРИНА | 39.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.50 см |
| EAN | 7610859246370 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














