КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 65L EVO SAFE ROTHO
Code: 147692
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 65.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | ROTHO |
| CAPACITY LITERS | 65.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| DIMENSION (H, W, D) | 42.5X39X59.5CM |
| HEIGHT | 42.50 см |
| WIDTH | 39.00 см |
| DEPTH | 59.50 см |
| EAN | 7610859246370 |
No documents were found for this product

English 














