КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 58LT DUNYA
Код: 127732
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | DUNYA |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | СЪХРАНЕНИЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 27 X46.5X68 СМ |
| ВИСОЧИНА | 27.00 см |
| ШИРИНА | 46.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 68.00 см |
| EAN | 8696287301590 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















