КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 58LT DUNYA
Code: 127732
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | DUNYA |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 27 X46.5X68 СМ |
| HEIGHT | 27.00 см |
| WIDTH | 46.00 см |
| DEPTH | 68.00 см |
| EAN | 8696287301590 |
No documents were found for this product

English 

















