КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 30LT DUNYA
Код: 127731
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | DUNYA |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | СЪХРАНЕНИЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 24.5X37X55 СМ |
| ВИСОЧИНА | 24.50 см |
| ШИРИНА | 37.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.00 см |
| EAN | 8696287301576 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















