КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ С КОЛЕЛА 30LT DUNYA
Code: 127731
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | DUNYA |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 24.5X37X55 СМ |
| HEIGHT | 24.50 см |
| WIDTH | 37.00 см |
| DEPTH | 55.00 см |
| EAN | 8696287301576 |
No documents were found for this product

English 

















