КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 44 L EVO SAFE ROTHO
Код: 147691




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 44.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
Цена: 16.79 €10.07 € / 19.70 лв.
Спести: 40 %
| Марка | ROTHO |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 44.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 28X39X59 CM |
| ВИСОЧИНА | 28.00 см |
| ШИРИНА | 39.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.00 см |
| EAN | 7610859246363 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












