КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 44 L EVO SAFE ROTHO
Code: 147691




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 44.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
Price: 16.79 €10.07 € / 19.70 лв.
Save: 40 %
| Brand | ROTHO |
| CAPACITY LITERS | 44.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| DIMENSION (H, W, D) | 28X39X59 CM |
| HEIGHT | 28.00 см |
| WIDTH | 39.00 см |
| DEPTH | 59.00 см |
| EAN | 7610859246363 |
No documents were found for this product

English 












