КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 38 L COMPACT ROTHO
Код: 147697




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 38.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | ROTHO |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 38.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 25X40X57 CM |
| ВИСОЧИНА | 25.00 см |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.00 см |
| EAN | 7610859153586 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












