КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 38 L COMPACT ROTHO
Code: 147697




The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 38.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | ROTHO |
| CAPACITY LITERS | 38.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| DIMENSION (H, W, D) | 25X40X57 CM |
| HEIGHT | 25.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| DEPTH | 57.00 см |
| EAN | 7610859153586 |
No documents were found for this product

English 












