КУТИЯ ЗА ИГРАЧКИ С КОЛЕЛЦА 46L 32X39X58CM KIS
Код: 439696
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 46.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | KIS |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 46.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | СЪХРАНЕНИЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 32X39X58 CM |
| ВИСОЧИНА | 32.00 см |
| ШИРИНА | 39.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 58.00 см |
| EAN | 8013183208639 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













