КУТИЯ ЗА ИГРАЧКИ С КОЛЕЛЦА 46L 32X39X58CM KIS
Code: 439696
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 46.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | KIS |
| CAPACITY LITERS | 46.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 32X39X58 CM |
| HEIGHT | 32.00 см |
| WIDTH | 39.00 см |
| DEPTH | 58.00 см |
| EAN | 8013183208639 |
No documents were found for this product

English 













