КУТИЯ С КАПАК И КОЛЕЛЦА 70L 61X41X36 CM KASTAMONU
Код: 121089
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 70.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | KASTAMONU |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 70.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | СЪХРАНЕНИЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 36X41X61 CM |
| ВИСОЧИНА | 36.00 см |
| ШИРИНА | 41.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.00 см |
| EAN | 8694313004743 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











