КУТИЯ С КАПАК И КОЛЕЛЦА 70L 61X41X36 CM KASTAMONU
Code: 121089
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 70.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | KASTAMONU |
| CAPACITY LITERS | 70.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 36X41X61 CM |
| HEIGHT | 36.00 см |
| WIDTH | 41.00 см |
| DEPTH | 61.00 см |
| EAN | 8694313004743 |
No documents were found for this product

English 











