КУТИЯ С КАПАК И КОЛЕЛЦА 55L 56X40X33 CM KASTAMONU
Код: 121087
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 55.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | KASTAMONU |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 55.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | СЪХРАНЕНИЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 33X40X56 CM |
| ВИСОЧИНА | 33.00 см |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.00 см |
| EAN | 8694313004736 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











