КУТИЯ С КАПАК И КОЛЕЛЦА 55L 56X40X33 CM KASTAMONU
Code: 121087
In stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 55.000 L
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
Shipping:
| Brand | KASTAMONU |
| CAPACITY LITERS | 55.000 L |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| PURPOSE | СЪХРАНЕНИЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 33X40X56 CM |
| HEIGHT | 33.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| DEPTH | 56.00 см |
| EAN | 8694313004736 |
No documents were found for this product

English 











