Fiber-Tech интериорна конструкция за трайна издръжливост
- Вътрешните прегради са изработени от различни полиестерни влакна, което го прави много по-здрав и лек.
- Надуваем матрак с плюшено покритие.

Български 
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 64146 |
| ТИП | ЕДИНИЧЕН |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДЪЛЖИНА | 191.00 см |
| ШИРИНА | 99.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 25.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ПОМПА В КОМПЛЕКТА | Да |
| EAN | 6941057422893 |