Fiber-Tech интериорна конструкция за трайна издръжливост
- Вътрешните прегради са изработени от различни полиестерни влакна, което го прави много по-здрав и лек.
- Надуваем матрак с плюшено покритие.

English 
| Brand | INTEX |
| MODEL | 64146 |
| TYPE | ЕДИНИЧЕН |
| MATERIAL | PVC |
| LENGTH | 191.00 см |
| WIDTH | 99.00 см |
| THICKNESS | 25.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PUMP INCLUDED | Yes |
| EAN | 6941057422893 |