НАДУВАЕМ МАТРАК 188X99X25CM BESTWAY 67922
Код: 138347
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : МАТРАК
- МАТЕРИАЛ : PVC
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 67922 |
| ТИП | МАТРАК |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДЪЛЖИНА | 188.00 см |
| ШИРИНА | 99.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 25.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 3 В 1 |
| EAN | 6941607311851 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























