НАДУВАЕМ МАТРАК 188X99X25CM BESTWAY 67922
Code: 138347
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : МАТРАК
- MATERIAL : PVC
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 67922 |
| TYPE | МАТРАК |
| MATERIAL | PVC |
| LENGTH | 188.00 см |
| WIDTH | 99.00 см |
| THICKNESS | 25.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3 В 1 |
| EAN | 6941607311851 |
No documents were found for this product

English 




























