ОБЛИЦОВКА ART FLAME NORTON
Код: 126775
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от11.58 €
/
22.65лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.65€
/
10х59.95лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | NORTON |
| ТИП КАМИНА | ОБЛИЦОВКИ |
| ЦВЯТ | ТЪМЕН ОРЕХ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 99x111x30cm |
| ТЕГЛО | 55.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА КАМИНА CHRIS 21 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 55.000 kg |
| EAN | 3801405180482 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























